Uncategorized

Boss and me

Mulle hakkas hiina keel huvi pakkuma kui otsisin Youtube´st endale mingit seebikat vaatamiseks või täispikka Hallmarki filmi. Nii sattus mulle ette aga Boss and Me. See on 2014 aastal linastunud hiina seebikas. Põhineb romaanil Shan Shan Comes to Eat. Mulle meeldis ja näitasin õele ka, kes sellest sõltuvusse sattus. Roll the dice´i oskab isegi peast ette laulda. Kui enne olid pereliikmed hädas, miks ma hiina keelt õpin ja ei saanud mu huvist aru. Praegu on olukord parem. Eriti täna!

Täna kirjutas õde mulle, et ema on boss and me´st sõltuvuses. Mulle esilagu ei jõudnud nagu kohalegi, et mismõttes. Mu emale meeldivad need saksa filmid, armastusromaanid, mida telerist näidatakse. Üldiselt ta telerit ei vaata, ammugi veel ei jagaks ta vist minu kiiksu Viki vastu. Samas ma olin meeldivalt üllatunud, et need kaks seal maal kahekesi hiina seebikat vahivad. Ja nemad pole ainsad. Ma olen näidanud sama seebikat oma sõbranna Mannile ja temale ka meeldis Boss and Me ja ühele teisele sõbrale (meesterahvas), talle näitasin korea W-d, mis talle huvi pakkus.

Ma olen mõelnud, et mul võiks teler olla, millega saaks arvuti ühendada ja Vikit hoopis suuremalt ekraanilt vaadata. Kui varem vaatasin kõiki väljatulnud filme, siis praegu pole mul aimugi, mis kinolinadel näidatakse. See oli varem suur probeem. Milleks kutsuda filmiõhtule inimene, kes juba kõik näinud. Filmimaastikust olen nüüd üsna maha jäänud aga samas ma tean, mis on Aasias populaarsed seebikad 😀

Iga kord kui ma saan mõne uue liikme, kes ka heameelega vaataks neid seebikaid, siis ma olen sillas. Just nii vähe ongi õnneks vaja.

Kes tahab Boss and Me´vaadata, siis klõpsa siia. Pärast vaatamist tule kirjuta mulle ka, kuidas sulle meeldis või ei meeldinud. 谢谢

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

%d bloggers like this: