Uncategorized

Kunagine matkasell, praegu suht printsess

Ma olen juba lapsest peale ilge ringikondaja olnud. Võib olla on see ka perekonna viga, sest selline telkimine, looduses grillimine ja metsas kolamine on meil kõigil tavapärane. Ja muidugi oma lastele õpetan ka sellised halvad kombed külge juba varakult. Oleme omadega rabas ja kanjonis olnud.

Tegelikult lugesin Susanna blogi käsipagasiga reismisest ja mulle meenus Katrin, kes kunagi poolel matkateel avastuse tegi. Ta jäi järsku keset metsateed seisma ja teatas jumala tõsisel (sellisel pool paanikas) häälel: “Kõik asjad sai kaasa aga kahvel jäi maha!” (see võis vabalt nuga ka olla, vot ei mäleta enam) Ülejäänud teest püüdsime teda lohutada ja nalja visata, et ega see nüüd nii suur mure ka ei ole kui kõik muu (ehk pool elamist) kaasas on.  Me olime nii põhikooliealised ja ega me kaugel ei käinud ka metsas matkamas. Minu ema maamaja juures on 4km metsa minnes Saeveski metsaonn, see jääb ka Ikla-Oandu matkateele ja seega kõik jalutavad ka meil maja eest mööda.

Varem me reisime ikka asjad selgas ja võtsime niipalju kui jaksamise. Nüüd oleme laisad ja pakime pool elamist autosse kaasa, et võimalikult mugav oleks ja kõik vajalik kaasas, ka noad ja kahvlid. Eelmine suvi jäi ainult autodest ka väheks. Kaasas oli ka kaks suurt haagisuvilat (viimane pilt). Panin mõned suvalised pildid lõpetuseks. Sel aastal läheb osa seltskonda Rootsi ja mingi nädalavahetuse suvine reis terve perega on ka jälle tulemas. Eelmine kord ma teadsin, kuhu me lähme, siis seekord pole aimugi. Alguses pidime Kihnu minema, Hiiumaale on tahetud ja seekord ma pakkusin kuhugi Rakvere ja Narva kanti. Seekord oli vaja võimalikult odavat reisi,  sest meil on sel aastal mitu juubelit ja kaks lasteaia lõpetajat.

Ükskord rabas
Saeveskil grillimas 2009 või 2010, kõrval vahetusõpilane Saksamaalt
Ükskord käisime vihmaga kummipaadiga karjääris 😀 Pärast sai sooja boršši
Kui terve pere reisile läheb

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

%d bloggers like this: