Trenn

Minust sai trennis käiv inimene

Trennis käidud kordade arv: 4

Kaal: 41,9 kg

Pikkus: 141cm

Regulaarselt käisin trenniv viimati gümnaasiumis vist 😀 Pärast seda pole mul kunagi kaaluga muret olnud, et oleks otseselt vaja olnud. Mulle piisas kodus võimlemisest, jalutamisest ja maaelust. Maal elades sai palju kõndida, rattaga sõita, puid lõhkuda jms. Pole kunagi näinud vajadust kuskil jõusaalis käia. Mingil hetkel seadis ka tervis suuri piiranguid, mida ma võin  ja mida ma ei või teha. Loobusin, sest parem siis juba üldse mitte vaeva näha ja vajadust ka nagu ei ole. Nagu milleks mulle seda jama vaja on??

Ühel hetkel aga vedas üks sõbranna mind proovitrenni (tänks Annela!) ja ise tegin ühe proovitrenni Zumbat, mis mulle meeldima hakkas aga laste kõrvalt ei õnnestunud kuidagi seda aega leida või polnud lapsehoidjat võtta. Nüüd on sellest kaks, isegi kolm, aastat mööda läinud. Lapsed suuremad ja praeguseks on lastetubadega kohtasid palju rohkem. Töögraafik on ka selline, et olen vaba päevasel ajal kui Henry lasteaias on.

Sellel aastal aga jääb üks päev eriti eredalt meelde. Jalutasin kodu lähedale poodi ja mulle jalutas vastu minu kooliaegne sõbranna. Käes oli 14. veebruar! Tema tuli just koolist Lasnamäelt ja läks kodupoole Tondile. Kutsusin enda juurde kohvi jooma ja kuidagi nii juhtus, et sattusin talle külla, kus ta endale uued ostetud trennipüksid mulle sokutas ja trenni meelitas. Mõni päev hiljem vedas peaaegu, et kättpidi sobivaid jalanõusid otsima. Õhtul läksimegi trenni. Nädal hiljem käisime mind koos MyFitnessi klubisse liikmeks registreerimas. Sõbrakuul oli eriti soodne. Tasuta liitumine ja kuumakse tulid kokku midagi 9 eurot. Nüüd käime zumbas igal pühapäeval.

Sel pühapäeval jääb trenn ära, sest enamus treenereid läheb Nike Training Day üritusele. Sõbrannal tutvused ja sebisime endale voucherid, et veidi soodsamalt saada. Sobivad treeningud valitud, kava välja prinditud ja käepael olemas.

Nike Training Day 2018
12.00 Nike Training Day Avamine Saku Suurhall, pealava

12.15  kuni 12.45 (30 min) NTC Start training pealaval

13.00 kuni 13.30 (30 min) Let s dance pealava

13.45 kuni 14.15 (30 min) ZUMBA pealaval

14.30 kuni 14.55 (25 min) Shadowboxer lounge

15.45 kuni 16.15 (30 min) KamiBo pealava

16.30 kuni 17.00 (30 min) Mybeat pealava

Me valisime sellise kava endale aga leppisime kokku, et kui ühel meist tervis kehvaks läheb tuleme koju ära. Üle pingutada ei tasu. Mõne aastaga on mul julgust juurde tulnud, et kui trennis mõni asi hästi välja ei tule, siis las olla, ei peagi ideaalne olema. Jõusaalis ringi käies olen nagu väike laps. Näiten näpuga ja küsin mis see on?? Aga see?? Ja mismoodi see töötab? Ja mis trenn neil seal praegu käib?? Sõbranna mul õnneks seletab kannatlikult kõik ära aga kui tema ei tea, siis ütleb…Lähme küsime!! 😀

Kui ma kolmandasse trenni läksin leidsin eest päris mitu tuttavat nägu. Laia naeratusega mõtlesin, et mis päev see täna selline on. Varsti käivad minuga koos trennis ainult mu oma tuttavad.  Saad tuttavaga tänaval kokku ja kui muidu ei näe, siis : “Trennis näeme!” 😀

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

%d bloggers like this: