Uncategorized

Öised naerukajakad

Ei saanud eile öösel und. Sirvisin Instagrami ja sattusin millegi naljaka peale, mis mind kõva häälega naerma ajas. Kui vait jäin kuulsin, kuidas Henry ka naerab, läbi une. Naersin jälle, sest see oli lihtsalt nii naljakas.

Tal on kombeks vahel öösel läbi une midagi rääkida aga seekord naeris minuga kaasa. Natukese aja pärast ärkas naerdes üles ja teatas, et ta tahab pissile. Tagasi tulles ütlesin talle, et ta rohkem läbi une ei naeraks. Tegelikult on see jube kriipi kui pimedas järsku keegi rääkima hakkab. Umbes sama kui jalutad pimedas toas ringi ja astud mänguasjale, mis lõugama pistab. Henry aga teatas lustakalt: “Naeran ikka!” Oh well!

Rohkem nagu ei oska pikemalt rääkida, sest ma valutan viimasel ajal nii palju pead ja vabadel hetkedel teen tööd ja püüan eksamiteks valmistuda. Ja kõik see kokku kingib mulle need unetud ööd. Kevade saabumine ka oma erinevate lõhnade, tolmu ja päikesega eriti kaasa ei aita. Tuleb toas püsida ja vahelduseks raamatuid lugeda, vahelduseks hiina keelseid.

捶捶腰
老老像棵树,
我想啄木鸟,
举起两个小拳头,
我给姥姥捶腰。
捶得姥姥咯咯笑,
不疼,不疼,不疼了。
By 尹世霖

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

%d bloggers like this: