Tutvustus

Olen 28 aastane, vallaline ja kahe lapse ema ning tegelenud pereteemadega alates 2013 aastast. Tihedam töö pereteemadega sai alguse 2013 aasta novembrist kui liitusin Caritas Pärnu perekeskusega (praegu MTÜ Noore Vanema Perekeskus) ning olen püüdnud tänase päevani nende tegevustele kaasa aidata. Seal osalesin mitmetel pere- ja lasteteemalistel koolitustel. Hiljem ise läbi viinud paar koolitust, üritust.

2016 aastal omandasin Gordoni Perekooli tunnistuse ja osalesin Pärnumaa Kutsehariduskeskuses lapsehoidja koolitusel ning oman lapsehoidjana tegevusluba. Lapsehoidjana töötanud mitmes peres ning loonud lapsehoidjatega tegeleva ettevõtte Pärnu Lapsehoidjad (praegu mitteaktiivne). 2017 aastal liitusin MTÜ Lapsele Vanemad organisatsiooniga, kus aitan liikmena kaasa projektide kirjutamisel ning püüan tagada seda, et kui lapsevanemad on lõpetanud suhte, siis laste jaoks kõige parem on, et säilitaksid head suhted ning tehakse koostööd kasvatamise ning ülalpidamise osas.

Hariduselt olen õppinud raamatukogunduse ja infokeskkonna erialal (2009-2015), praegu õpin Tallinna Ülikoolis Aasia uuringute erialal hiina keelt ja kultuuri, kõrvalerialana digihumanitaariat. Kaks valdkonda on minu jaoks kokku saanud ning töötan raamatukogus peamiselt lasteteeninduses, kus üks minu ülesannetest on kirjutada projekte, et lastel ja noortel oleks jätkuvalt huvi raamatukogude ja raamatute vastu. Mõnel laupäeval annan võõrkeelsetele lastele eesti keeles meisterdamist ning kuu viimasel kolmapäeval õpetan algajatele noortele ning täiskasvanutele hiina keelt. Huvilistel on võimalik ka läbi mängu programmeerimist õppida.

Blogimine sai minu jaoks alguse 2010 aastal, kuid tihedamalt olen bloginud 2013 aastast. 2014 aastal kirjutasin blogi Õhtulehele, 2017 aastal Minu Pere (praegu Eesti Pere) blogi ja minu sulest on ilmunud mitmeid teisi artikkleid Pere ja Kodule. Kirjutanud peamiselt ühe vanemaga perest arvamusi ja jaganud enda kogemust.

Koos kaasautoritega välja andnud raamatu “Meie laste sünnilood” 2013. Esimene kogemus nii autori kui koostaja, ja toimetajana.